Poskytovatelé hypoték


Přinášíme Vám seznam společností poskytující hypotéky v ČR. Doporučujeme projít více nabídek a zvolit optimální společnost pro Vaše potřeby.

Společnosti poskytující hypotéky:

GE Money Bank
Hypotéky od 300 000 Kč na dobu od 5 do 40 let, nízké a výhodné úrokové sazby s možností mimořádných splátek v průběhu fixace bez sankcí. Až 100 % hodnoty nemovitosti.
Hypoteční banka, a.s.
Banka zaměřená na poskytování hypotečních úvěrů a financování nemovitostí určených k bydlení. Hypotéky na koupi, rekonstrukci nebo stavbu nemovitosti. Bližší informace na lince 844 111 174.
Wustenrot - stavební spořitelna, a.s.
Stavební spořitelna Wustenrot se specializuje na stavební spoření, poskytuje hypoteční úvěry na pořízení vlastního bydlení nebo úvěry ze stavebního spoření. Dotazník on-line. Další nabídka banky - stavební spoření, životní pojištění, neživotní pojištění.
ČSOB banka
Univerzální banka nabízející plný rozsah bankovních služeb pro fyzické osoby a firmy. Individuální řešení finančních potřeb pro občany, podnikatele, malé a střední podniky. Hypotéky, půjčky na bydlení, půjčka na cokoliv, přečerpání běžného účtu, americká hypotéka.
Česká spořitelna
Banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Rychlé peníze na drobné nákupy. Hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, spotřebitelské úvěry, hotovostní úvěry, půjčky, nákup na splátky, novomanželské půjčky.
Raiffeisenbank
Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Stavební spoření, pojištění, leasing, spotřebitelské úvěry, půjčky, úvěry, hypoteční úvěrování.
Spoření s liškou
Spoření s liškou umožňuje spořit s podporou státu až 3.000 Kč ročně a získat výhodný úvěr na řešení bytových potřeb. Výnosy ze stavebního spoření nejsou zdaněny a navíc jsou vklady ze zákona pojištěny Další nabídky - penzijní připojištění a investice do podílových fondů.
Spoření s buřinkou
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. působí jako banka v oblasti stavebního spoření, a nabízí rozsáhlou nabídku půjček a hypoték na bydlení a s tím spojené výhody spoření - státní podpora, úroky z vkladů, odpočet ze základu daně.
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Banka nabízí výhodný způsob spoření, podporovaný státem. Výhodné úvěry ze stavebního spoření lze využít pro stavbu domu, rekonstrukci nebo koupi bytu. Možnost získání překlenovacího úvěru.
Citibank, a.s.
Citibank hypoteční úvěr umožňujě získat finance na bydlení. Hypotéky bez omezení výše úvěru, nabídka tzv. americké hypotéky tzn. bez udání účelu, spolu s hypotéku možnost získat i další finanční prostředky.
HYPO stavební spořitelna
Stavební spoření s vysokým výnosem na koupi nebo renovaci bydlení, úvěr ze stavebního spoření, rychlé překlenovací úvěry. Státní podpora, úročení vkladů, bezplatné zvýšení cílové částky.
ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení
Firma poskytuje služby spojené s financováním bydlení především hypotéky, hypoteční úvěry a půjčky na bydlení. Komlesní služby a poradenství.

Vloženo 25.4.2010


Všechna práva vyhrazena AAA-Hypotéky.cz, (c) 2024 Ing. Radek Šmach  |  Kontaktní informace
Podmínky použití a ochrana osobních údajů